Na kavi s Novakom
Autor: Draženka Rajković-Vrdoljak, 18. 2. 2019.

Učenici i profesori naše gimnazije 18. veljače 2018. družili su se s Kristijanom Novakom, autorom bestselera Črna mati zemla i Ciganin ali najljepši.

U ugodnoj atmosferi Kristian Novak je odgovarao na brojna pitanja znatiželjnih učenika o gimnazijskim danima, sportskoj karijeri, lektiri i čitanju. Zanimalo ih je kada je počeo trenirati, kako je uskladio školu i treninge, kako je počeo pisati roman, kako se nosi s knjiženom kritikom, što preporuča mladim sportašima...

Vrijeme je brzo prošlo, a pitanja su i dalje navirala. Susret smo priveli kraju uz pozdrav i nadu da ćemo se opet družiti na predstavljanju nekog novog romana.