Obavijest o održavanju sanitarno-higijenskih uvjeta
Autor: Zrinka Kelčec, 4. 3. 2020.

Potaknuti događanjima vezanim uz opasnost širenja zaraze korona virusom, ovim putem vas želimo obavijestiti o svakodnevnom održavanju sanitarno-higijenskih uvjeta u našoj školi te preventivnim mjerama koje poduzimamo u cilju zaštite od bolesti i smanjenja zdravstvenih rizika. U našoj školi se svakodnevno vodi briga o održavanju sanitarno-higijenskih uvjeta te su u sanitarnim čvorovima osigurani toaletni papir i sapun. Nastavnici kontinuirano ukazuju na preventivna djelovanja i odgovornost svih učenika, a prema uputama Ministarstva zdravstva i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

Također, ovim putem pozivamo sve roditelje na suradnju i savjesno djelovanje prema uputama (u privitku) nadležnih i mjerodavnih institucija u svrhu prevencije širenja bolesti.

U slučajevima zabrinutosti, dodatnih informacija ili u svrhu dobivanja informacija koje smo u mogućnosti dati, molimo da se obratite ravnatelju škole ili pedagoškoj službi.

Priloženi dokumenti:
Preporuke_odgojno-obrazovne_ustanove.doc (40.50 KB)