Novosti iz doma
Odgajatelji i medicinska sestra na Ljetnoj školi održali radionice
Autor: Robert Mifka, 15. 9. 2016.

Na Ljetnoj školi za odgajatelje koja je održana u Dubrovniku od 29.8. do 31.8. 2016. medicinska sestra Marina Kaspret i odgajatelji Mile Milas i Robert Mifka održali su pedagoške radionice.

Ljetna škola je bila izuzetno posjećena, a također i radionice naših djelatnika. Osim obaveznog djela predavanja i radionica, sudionici su u slobodnom vremenu obišli grad Dubrovnik i uživali u kulturnim znamenitostima grada.

Odgajatelji Mile Milas i Robert Mifka održali su prvog dana škole radionicu "Odgovornost na djelu":

Kolegica Marina Kaspret je u suradnji s kolegicom Lidijom Germač Maran održala zdravstvenu radionicu "Zdravstveni selfie u adolescenciji".