Novosti iz škole
Obavijest za učenike o načinu rada prvog dana nastave u školskoj godini 2016./2017.
Autor: Lejla Talić, 1. 9. 2016.

Raspored dolazaka svih učenika na nastavu 5.9.2016.

Dragi učenici,

u ponedjeljak, 5. rujna 2016. dolazak na nastavu će se odvijati prema sljedećem rasporedu:

• Prvi razredi: svi učenici prvih razreda okupit će se 9:00 na prvom katu ispred zbornice, gdje će ih pozdraviti razrednici, stručna služba škole i ravnatelj.
    Nakon toga 1.A i 1.B odlaze u učionice na prvom katu, a 1.C i 1.D odlaze u učionice u prizemlju.
  • Drugi razredi dolaze u 8:30 u učionice na drugom katu.
  • Treći razredi dolaze u 8:30, 3.A i 3.B u učionice u prizemlju, a 3.C i 3.D u učionice na drugom katu.
  • Četvrti razredi dolaze u 10:30,  4.A, 4.B i 4.D u učionicama u prizemlju, a 4.C u knjižnicu.

Novi učenici koji prvi puta upisuju više razrede Športske gimnazije (2., 3. i 4. razred) trebaju doći ispred ureda psihologinje i pedagoginje na prvom katu, petnaest minuta prije termina u koji dolaze njihovi razredi.

Prvi dan nastave svi će učenici dobiti besplatne udžbenike. Zato molimo učenike da donesu torbe odgovarajuće veličine.

Dobrodošli!