Novosti iz škole
Odbojkašice prve, a odbojkaši drugi u Zagrebu
Autor: Draženka Rajković Vrdoljak, 28. 3. 2022.

Učenice Športske gimnazije pobjednice su prvenstva Grada Zagreba u odbojci. U finalnoj utakmici djevojke su bile bolje od učenica MIOC-a. U ekipi su igrale Papac Aurora (2a), Tonka Bošnjak (2b), Antea Perić (2d), Mia Anić (2b), Andrea Mihaljević (4b), Klara Kruhonja (1b), Laura Vuk (4c), Iva Ucović (1b), Eva Krišto (3b),  Ema Čuček (4c), Maša Mlinar (1b), Jill Žnidaršić (2b).

Dečki su zauzeli drugo mjesto. U finalu su bili bolji učenici Ugostiteljsko-turističkog učilišta 25:19 i 25:15. U ekipi su bili Vito Zirdum (2d), Fran Završki (2b), Ivor Vušak (2b), Roko Vlašić (4d) , Martin Sermek (2b), Patrick Ramljak (4b), Marin Miše (2a), Jakov Matošević (4b), Fran KJjajić (4b), Filip Galijanić (4b), Borna Filipović (4d), Garbrijel Canciger (4a), Tomislav Brkan (4b). Voditelji su Lea Marija Pavlić i Saša Ivanišević, prof.

Špogijevci su se ovim uspjehom plasirali na državno odbojkaško prvenstvo koje će se odigrati u Poreču od 10. do 12. svibnja. Želimo im puno uspjeha