Kroz knjižnicu do mature
Autor: Draženka Rajković Vrdoljak, 29. 10. 2013.

U organizaciji Gradske knjižnce i ove će se školske godine održati kviz "Kroz knjižnicu do mature" za korisnike zagrebačkih učeničkih domova.

Vrijedne knjižničarke pod vodstvom Ivane Fištrek iz Gradske knjižnice za maturante i ostale zainteresirane srednjoškolce, korisnike zagrebačkih učeničkih domova, pripremaju kviz s pitanjima iz hrvatskog jezike za maturu. Kviz će se održati jednom mjesečno od listopada do travnja iduće godine.  Na kraju serije kvizova najuspješnije će sudionike nagraditi priručnicima za maturu.

U novoj će sezoni biti i zabave i novih prijatelja jer će se organizatorice potruditi da za svaki susret dovedu gosta, pripreme igru, kratke filmove i slično.