Izložba Zimske olimpijske igre
Autor: Draženka Rajković Vrdoljak, 8. 2. 2018.

U povodu velikog sportskog događaja u Južnoj Koreji u prostoru škole otvorena je 8. veljače 2018. izložba Zimske olimpijske igre.

Na XXIII. Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu (od 9. do 25. veljače 2018.) Hrvatsku će predstavljati 20 olimpijaca i olimpijki. To je nakon Torina 2006. godine, najveći broj hrvatskih sportašica i sportaša na jednim ZOI. Među njima je otputovalo troje naših bivših učenika: Vedrana Malec (skijaško trčanje), Elias i Samuel Kolega (alpsko skijanje).

Osim njih, podsjetit ćemo i na skijaša Ivana Ratkića (alpsko skijanje) koji je predstavljao Hrvatsku na igrama u Vancouveru i Torinu.

Pohađati redovnu srednju školu i postati olimpijac, predstavljati svoju zemlju na cijenjenom  svjetskom natjecanju, poseban je uspjeh. Stoga se i u ovoj prilici s osobitim ponosom prisjećamo učenika – koji su nastupili na zimskim olimpijskim igrama.