Prenosimo vijesti koje smo doznali
CARNetovi modemski ulazi
Autor: Maja Cvitković, 19. 10. 2012.

Od 1.1.2013. ukida se mogućnost pristupa Internetu putem modemske veze po povlaštenim cijenama za članove akademske zajednice, učenike i njihove profesore.

Pretpostavljamo da vas ova vijest ne zanima previše smileyjer ste već davno prešli na neku od bržih i(li) praktičnijih veza cool.

Svima koje zanima koje sve mogućnosti povoljnog pristupa Internetu imaju kao učenici i imat će kao studenti, predlažemo posjet CARNetovoj stranici o pristupu Internetu. Sve mogućnosti za pojedinačni pristup Internetu ostvarujete upotrebom svog korisničkog imena @skole.hr.

Preporučamo vam da se upoznate i s mogućnostima pristupa žičanom vezom (za stanove, odnosno obitelji) i mogućnosti pristupa bežičnom vezom (za vas osobno).