Važni linkovi

Imate li
problem s prijavom
?

Ulaz u virtualne učionice:

Upute za razne online nastavne aktivnosti

Erasmus+ projekt: „Sports meet inclusion“
Autor: Draženka Rajković Vrdoljak, 8. 6. 2022.

U sklopu Erasmus+ projekta na temu „Sports meet inclusion“ ugostili smo naše partnere iz Njemačke (Integrierte gesamtschule Mannheim) i Rumunjske (Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida“) od 30. svibnja do 3.lipnja 2022.

Učenici su imali prilike upoznati dopredsjednicu Hrvatskog paraolimijskog saveza Anu Sršen i Aleksandra Jakovca koji su održali interaktivno predavanje o parasportu u Hrvatskoj. Učenici su tijekom tjedna odradili radionice o temi prepreka i prednosti te koje su njihove sugestije kada je riječ o uključivanju učenika s poteškoćama u školu kroz sport. U sklopu projekta posjetili su Jarun gdje su iskušali veslanje, gradski park prilagođen za djecu i mlade s poteškoćama u sklopu jezera Bundek te otok Krk.