Maja Cvitković

voditelj e-Matice

Konzultacije
za učenike

U školskoj godini 2020./2021. konzultacije se iz epidemioloških razloga (izbjegavanje miješanja učenika iz raznih grupa) održavaju isključivo online.

Trenutačno se konzultacije održavaju prema dogovoru učenika i nastavnika, bez fiksnog termina.

Konzultacije se održavaju putem videokonferencijskog alata Zoom, a prije konzultacija molimo učenike da pročitaju upute za taj alat dostupne sa stranica s uputama, a osobito dijeljenje vlastitog ekrana te poglavlje Pravila školskih sastanaka i savjeti.

Na poruke poslane elektroničkim putem odgovara se u roku od 24 sata radnih dana (na primjer, na poruke poslane u četvrtak odgovara se najkasnije u petak, na poruke poslane u petak najkasnije u ponedjeljak).

Ako učenik ima problem s prijavom u LMS Moodle (Loomen), prvo treba proučiti stranicu o prijavi.

za roditelje
prema dogovoru e-poštom