Ponude

Na ovoj se stranici nalaze isti sadržaji kao na stranici Natječaji > ... izvanučionička nastava - razlika je u tome što je ova stranica dostupna s naslovnice putem poveznice Ponude, kao što to zahtijeva Pravilnik o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 67/2014, NN 81/2015)

Natječaji za izvanučioničku nastavu
14.02.2020.
Poziv potencijalnim davateljima usluga organizacije terenske nastave 2020. - Italija
Pozivaju se potencijalni davatelji usluga čije su ponude izabrane za predstavljanje roditeljima učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava da prisustvuju roditeljskom sastanku u svrhu predstavljanja svojih ponuda u terminima kako je navedeno u prilogu.

13.02.2020.
Javni poziv za višednevnu izvanučioničku nastavu
Temeljem članka 13. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 67/14. i 81/15.) i Odluke o datumu objave i sadržaju javnog poziva koju je donijelo Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za izvanučioničku nastavu Športske gimnazije, objavljuje se: Javni poziv za višednevnu izvanučioničku nastavu.

29.01.2020.
Ponovljeni natječaj za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave - Italija

15.01.2020.
Natječaj za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave
Športska gimnazija planira višednevnu izvanučioničku nastavu u Italiji za učenike u  travnju 2020. Ostali su podaci navedeni u obrascu poziva na natječaj koji se nalazi u priloženom dokumetu.

11.03.2019.
Poziv potencijalnim davateljima usluga organizacije terenske nastave