Radna mjesta
23.11.
Rezultati natječaja za radna mjesta nastavnik geografije i stručni suradnik socijalni pedagog nalaze se u privitku.

31.10.
Rezultati natječaja za radna mjesta domar, nastavnik hrvatskog jezika i stručni suradnik pedagog
Obavijesti o rezultatima natječaja za radna mjesta domar, nastavnik hrvatskog jezika i stručni suradnik - pedagog nalaze se u prilogu.

31.10.
Natječaj za radna mjesta stručni suradnik - pripravnik i nastavnik geografije
U privitku se nalaze natječaji za radna mjesta stručni suradnik socijalni pedagog - pripravnik na određeno radno vrijeme i nastavnik geografije na određeno radno vrijeme.

Izvanučionička nast.
22.02.
Obavijest o izboru turističke agencije
U prilogu je rezultat izbora turističke agencije za organizaciju maturalnog putovanja u Športskoj gimnaziji.

15.02.
Poziv potencijalnim davateljima usluga maturalnog putovanja
Pozivaju se potencijalni davatelji usluga čije su ponude izabrane za predstavljanje roditeljima učenika za organizaciju maturalnog putovanja na roditeljski sastanak koji će se održati u ponedjeljak, 19. veljače 2018. godine.

29.01.
Natječaj za organizaciju maturalnog putovanja
Športska gimnazija planira maturalno putovanje svojih učenika krajem kolovoza ili početkom rujna 2018. Planirano je kružno putovanje po Grčkoj, a ostali su podaci navedeni u obrascu poziva na natječaj koji se nalazi u prilogu.

Nabava
12.12.
Poziv na dostavu ponuda za nabavu madraca u učeničkom domu
Sukladno Odluci Školskog odbora i suglasnosti Gradskog ureda za obrazovanje, dostavljam Vam poziv na dostavu ponuda za nabavu madraca.

05.12.
U privitku se nalazi Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuditelja u postupku jednostavne nabave - proširenje lokalne mreže.

27.11.
Postupci jednostavne nabave za 2019.
Objavljeni su pozivi na dostavu ponuda i troškovnici za dvadeset devet (29) predmeta nabave za 2019. godinu u Športskoj gimnaziji.