Radna mjesta
21.01.
Natječaj za radno mjesto pedagog/ica
Športska gimnazija raspisuje natječaj za radno mjesto pedagog/ica  na određeno, puno radno vrijeme, 40 sati tjedno.

14.01.
Razgovor s kandidatima za radno mjesto nastavnika engleskog jezika
Obavještavaju se kandidati da će se razgovor za radno mjesto nastavnik/ica engleskog jezika, 1 izvršitelj/ica na određeno, nepuno radno vrijeme, održati u srijedu, 20. siječnja 2021. prema rasporedu koji su kandidati primili elektroničkom poštom.

30.12.
Natječaj za radno mjesto nastavnik/ica engleskog jezika
Športska gimnazija raspisuje natječaj za radno mjesto nastavnika/ice engleskog jezika  na određeno, nepuno radno vrijeme, 34 sati tjedno.

Izvanučionička nast.
11.03.
Obavijest o izboru turističke agencije
U prilogu je rezultat izbora turističke agencije za organizaciju maturalnog putovanja u Športskoj gimnaziji.

03.03.
Poziv potencijalnim davateljima usluga organizacije višednevne učioničke nastave - maturalno putovanje 2020.
Pozivaju se potencijalni davatelji usluga čije su ponude izabrane za predstavljanje roditeljima učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava da prisustvuju roditeljskom sastanku koji će se održati u četvrtak, 05.03.2020. godine u svrhu predstavljanja svojih ponuda u terminima kako je navedeno u prilogu.

14.02.
Poziv potencijalnim davateljima usluga organizacije terenske nastave 2020. - Italija
Pozivaju se potencijalni davatelji usluga čije su ponude izabrane za predstavljanje roditeljima učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava da prisustvuju roditeljskom sastanku u svrhu predstavljanja svojih ponuda u terminima kako je navedeno u prilogu.

Nabava
20.07.
Javni natječaj za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata
Športska gimnazija raspisuje javni natječaj za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata. U prilogu se nalazi tekst javnog natječaja te dokumentacija za prijavu na isti.

18.06.

12.09.
Odluka o odabiru najpovoljnije ponuditelja za zakup dijela prostora
U prilogu se nalazi Odluka o odabiru najpovoljnijeg ponuditelja za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata.