Radna mjesta
20.02.
Natječaj za radno mjesto medicinska sestra/medicinski tehničar
Športska gimnazija objavljuje natječaj za radno mjesto medicinska sestra/medicinski tehničar u učeničkom domu Športske gimnazije na puno, neodređeno radno vrijeme.

06.02.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto nastavnik/ica hrvatskog jezika
U prilogu se nalaze rezultati natječaja za radno mjesto nastavnik/ica hrvatskog jezika na puno, određeno radno vrijeme i nepuno, određeno radno vrijeme.

05.02.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto nastavnik/ica biologije
U prilogu se nalaze rezultati natječaja za radno mjesto nastavnik/ica biologije na puno, određeno radno vrijeme.

Izvanučionička nast.
14.02.
Poziv potencijalnim davateljima usluga organizacije terenske nastave 2020. - Italija
Pozivaju se potencijalni davatelji usluga čije su ponude izabrane za predstavljanje roditeljima učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava da prisustvuju roditeljskom sastanku u svrhu predstavljanja svojih ponuda u terminima kako je navedeno u prilogu.

13.02.
Javni poziv za višednevnu izvanučioničku nastavu
Temeljem članka 13. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 67/14. i 81/15.) i Odluke o datumu objave i sadržaju javnog poziva koju je donijelo Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za izvanučioničku nastavu Športske gimnazije, objavljuje se: Javni poziv za višednevnu izvanučioničku nastavu.

29.01.
Ponovljeni natječaj za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave - Italija
Športska gimnazija planira višednevnu izvanučioničku nastavu u Italiji za učenike u  travnju 2020. Ostali su podaci navedeni u obrascu poziva na natječaj koji se nalazi u priloženom dokumetu

Nabava
12.09.
Odluka o odabiru najpovoljnije ponuditelja za zakup dijela prostora
U prilogu se nalazi Odluka o odabiru najpovoljnijeg ponuditelja za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata.

20.08.
Javni natječaj za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata
Športska gimnazija raspisuje javni natječaj za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata.