Radna mjesta
12.02.
Natječaj za radno mjesto tajnik/ica
Športska gimnazija raspisuje natječaj za radno mjesto tajnik/ica na puno, određeno radno vrijeme, dugotrajna zamjena za korištenje roditeljskog dopusta za treće dijete.

06.02.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto pedagog/inja
Rezultati natječaja nalaze se u prilogu.

23.01.
Natječaj za radno mjesto pedagog/inja
Športska gimnazija raspisuje natječaj za radno mejsto pedagog/inja na 20 sati tjednog radnog vremena.

Izvanučionička nast.
11.01.
Obavijest o izboru turističke agencije za provedbu višednevne izvanučioničke nastave
U prilogu je rezultat izbora turističke agencije za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave Verona-Padova za učenike 2. i 3. razreda Športske gimnazije.

08.01.
Poziv potencijalnim davateljima usluga organizacije višednevne učioničke nastave Verona-Padova
Pozivaju se potencijalni davatelji usluga čije su ponude izabrane za predstavljanje roditeljima učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava da prisustvuju roditeljskom sastanku koji će se održati u srijedu, 10.01.2024. godine u 18 sati u svrhu predstavljanja svojih ponuda u terminu koji je predviđen u prilogu.

22.12.
Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave Verona-Padova
Objavljuje se Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave Verona- Padova za učenike Športske gimnazije.

Nabava
12.03.
Odluka o izboru ponuditelja za izradu i montažu sobnih vrata
Završen je izbor ponuditelja za izradu i montažu sobnih vrata i odluka o izboru je u prilogu.

26.02.
Poziv na dostavu ponuda za izradu i montažu sobnih vrata
Športska gimnazija provodi postupak jednostavne nabave za izradu i montažu sobnih vrata za potrebe učeničkog doma (14 komada).

05.02.
Odluka o poništenju nabave za izradu i montažu sobnih vrata
Športska gimnazija poništava postupak jednostavne nabave za izradu i montažu sobnih vrata (14 komada) zbog pogreške u dokumentaciji.