Radna mjesta
23.03.
Obavijest o poništenju natječaja za radno mjesto odgajatelj/ica u učeničkom domu
Sukladno uputi Ministarstva znanosti i obrazovanja te nemogućnosti odrađivanja natječaja za radno mjesto odgajatelj (2 izvršitelja) objavljenog 06.03.2020. godine na mrežnim stranicama Škole, ravnatelj donosi odluku o poništenju natječaja.

23.03.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto medicinska sestra/tehničar u učeničkom domu
U prilogu se nalaze rezultati natječaja.

11.03.
Razgovor s kandidatima za radno mjesto medicinska sestra/medicinski tehničar
Obavještavaju se kandidati da će se razgovor za radno mjesto medicinska sestra / medicinski tehničar, 1 izvršitelj/ica na neodređeno, puno radno vrijeme, održati u ponedjeljak, 16. ožujka 2020. godine prema rasporedu koji slijedi.

Izvanučionička nast.
11.03.
Obavijest o izboru turističke agencije
U prilogu je rezultat izbora turističke agencije za organizaciju maturalnog putovanja u Športskoj gimnaziji.

03.03.
Poziv potencijalnim davateljima usluga organizacije višednevne učioničke nastave - maturalno putovanje 2020.
Pozivaju se potencijalni davatelji usluga čije su ponude izabrane za predstavljanje roditeljima učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava da prisustvuju roditeljskom sastanku koji će se održati u četvrtak, 05.03.2020. godine u svrhu predstavljanja svojih ponuda u terminima kako je navedeno u prilogu.

14.02.
Poziv potencijalnim davateljima usluga organizacije terenske nastave 2020. - Italija
Pozivaju se potencijalni davatelji usluga čije su ponude izabrane za predstavljanje roditeljima učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava da prisustvuju roditeljskom sastanku u svrhu predstavljanja svojih ponuda u terminima kako je navedeno u prilogu.

Nabava
12.09.
Odluka o odabiru najpovoljnije ponuditelja za zakup dijela prostora
U prilogu se nalazi Odluka o odabiru najpovoljnijeg ponuditelja za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata.

20.08.
Javni natječaj za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata
Športska gimnazija raspisuje javni natječaj za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata.