Radna mjesta
26.03.
Natječaj za radno mjesto domara
Športska gimnazija raspisuje natječaj za radno mjesto domara na puno, određeno radno vrijeme (zamjena za bolovanje).

01.03.
Odluka o poništenju natječaja
Natječaj za radno mjesto nastavnika/cu za hrvatski jezik na određeno nepuno radno vrijeme, objavljen 15. veljače 2021., poništava se odlukom ravnatelja.

16.02.
Natječaj za radno mjesto nastavnik/ica hrvatskog jezika
Športska gimnazija raspisuje natječaj za radno mjesto nastavnik/ica hrvatskog jezika na nepuno, određeno radno vrijeme (28 sati ukupnog tjednog radnog vremena).

Izvanučionička nast.
11.03.
Obavijest o izboru turističke agencije
U prilogu je rezultat izbora turističke agencije za organizaciju maturalnog putovanja u Športskoj gimnaziji.

03.03.
Poziv potencijalnim davateljima usluga organizacije višednevne učioničke nastave - maturalno putovanje 2020.
Pozivaju se potencijalni davatelji usluga čije su ponude izabrane za predstavljanje roditeljima učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava da prisustvuju roditeljskom sastanku koji će se održati u četvrtak, 05.03.2020. godine u svrhu predstavljanja svojih ponuda u terminima kako je navedeno u prilogu.

14.02.
Poziv potencijalnim davateljima usluga organizacije terenske nastave 2020. - Italija
Pozivaju se potencijalni davatelji usluga čije su ponude izabrane za predstavljanje roditeljima učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava da prisustvuju roditeljskom sastanku u svrhu predstavljanja svojih ponuda u terminima kako je navedeno u prilogu.

Nabava
18.06.
Javni natječaj za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata
Športska gimnazija raspisuje javni natječaj za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata.

12.09.
Odluka o odabiru najpovoljnije ponuditelja za zakup dijela prostora
U prilogu se nalazi Odluka o odabiru najpovoljnijeg ponuditelja za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata.

20.08.