Radna mjesta
03.06.
Natječaj za radno mjesto nastavnika geografije
Športska gimnazija objavljuje natječaj za radno mjesto nastavnika geografije na puno radno vrijeme, određeno. Uvjeti natječaja su u prilogu.

31.05.
Obavijest o provedenom natječaju za tajnika
Obavijest kandidata po provedenom natječaju za radno mjesto tajnik/ica, 1 izvršitelj/ica, na određeno, puno radno vrijeme

22.05.
Razgovor za radno mjesto tajnik/ica, 1 izvršitelj/ica na određeno, puno radno vrijeme
Obavještavaju se kandidati da će se razgovor za radno mjesto tajnik/ica, 1 izvršitelj/ica na određeno, puno radno vrijeme, održati u petak, 24. svibnja 2019. godine u 8:00 sati.

Izvanučionička nast.
22.03.
Obavijest o otkazivanju terenske nastave
Poštovani roditelji, Želimo Vas obavijestiti da je izvanučionička nastava planirana za 1. i 2. travnja 2019. otkazana zbog premalog broja zainteresiranih učenika.

11.03.
Poziv potencijalnim davateljima usluga organizacije terenske nastave
Pozivaju se potencijalni davatelji usluga čije su ponude izabrane za predstavljanje roditeljima učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava da prisustvuju roditeljskom sastanku u svrhu predstavljanja svojih ponuda u terminima kako je navedeno u prilogu.

25.02.
Obavijest o izboru turističke agencije
U prilogu je rezultat izbora turističke agencije za organizaciju maturalnog putovanja u Športskoj gimnaziji.

Nabava
13.03.
Javni natječaj za zakup poslovnog prostora
U prilogu se nalazi Javni natječaj za zakup poslovnog prostora.

21.12.
Odluka o odabiru ponuditelja u postupku jednostavne nabave iz 29 predmeta nabave za 2019. godinu
Na temelju zapisnika s otvaranja i ocjene pristiglih ponuda Povjerenstva, te na temelju odredaba Pravilnika o jednostavnoj nabavi i Statuta Športske gimnazije, ravnatelj Stipe Perišić, prof. donio je Odluku o odabiru najpovoljnijih ponuda u postupcima jednostavne nabave iz 29 predmeta nabave.

12.12.
Poziv na dostavu ponuda za nabavu madraca u učeničkom domu
Sukladno Odluci Školskog odbora i suglasnosti Gradskog ureda za obrazovanje, dostavljam Vam poziv na dostavu ponuda za nabavu madraca.