Radna mjesta
20.11.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto tajnik/ca
U prilogu se nalaze rezultati natječaja.

17.11.
Razgovor s kandidatima za radno mjesto tajnik/ca
Obavještavaju se kandidati da će se razgovor za radno mjesto tajnik/ca, 1 izvršitelj/ica na određeno, puno radno vrijeme, održati u četvrtak, 19. studenog 2020. godine prema rasporedu u nastavku.

06.11.
Natječaj za radno mjesto tajnik/ca
Športska gimnazija objavljuje natječaj za radno mjesto tajnik/ca na puno, određeno radno vrijeme.

Izvanučionička nast.
11.03.
Obavijest o izboru turističke agencije
U prilogu je rezultat izbora turističke agencije za organizaciju maturalnog putovanja u Športskoj gimnaziji.

03.03.
Poziv potencijalnim davateljima usluga organizacije višednevne učioničke nastave - maturalno putovanje 2020.
Pozivaju se potencijalni davatelji usluga čije su ponude izabrane za predstavljanje roditeljima učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava da prisustvuju roditeljskom sastanku koji će se održati u četvrtak, 05.03.2020. godine u svrhu predstavljanja svojih ponuda u terminima kako je navedeno u prilogu.

14.02.
Poziv potencijalnim davateljima usluga organizacije terenske nastave 2020. - Italija
Pozivaju se potencijalni davatelji usluga čije su ponude izabrane za predstavljanje roditeljima učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava da prisustvuju roditeljskom sastanku u svrhu predstavljanja svojih ponuda u terminima kako je navedeno u prilogu.

Nabava
18.06.
Javni natječaj za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata
Športska gimnazija raspisuje javni natječaj za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata.

12.09.
Odluka o odabiru najpovoljnije ponuditelja za zakup dijela prostora
U prilogu se nalazi Odluka o odabiru najpovoljnijeg ponuditelja za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata.

20.08.