Radna mjesta
08.01.
Natječaj za radno mjesto nastavnik/ica biologije - 1 izvršitelj
Športska gimnazija raspisuje natječaj za radno mjesto nastavnik/ica biologije - 1 izvršitelj

08.01.
Natječaj za radno mjesto nastavnik/ica hrvatskog jezika - 2 izvršitelja
Športska gimnazija raspisuje natječaj za radno mjesto nastavnik/ica hrvatskog jezika - 2 izvršitelja

29.11.
Natječaj za radno mjesto kuhar/ica u učeničkom domu Športske gimnazije
Športska gimnazija raspisuje natječaj za radno mjesto kuhar/ica na puno, određeno radno vrijeme radi dulje zamjene.

Izvanučionička nast.
11.03.
Poziv potencijalnim davateljima usluga organizacije terenske nastave
Pozivaju se potencijalni davatelji usluga čije su ponude izabrane za predstavljanje roditeljima učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava da prisustvuju roditeljskom sastanku u svrhu predstavljanja svojih ponuda u terminima kako je navedeno u prilogu.

Nabava
12.09.
Odluka o odabiru najpovoljnije ponuditelja za zakup dijela prostora
U prilogu se nalazi Odluka o odabiru najpovoljnijeg ponuditelja za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata.

20.08.
Javni natječaj za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata
Športska gimnazija raspisuje javni natječaj za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata.