Radna mjesta
21.06.
Razgovor s kandidatima za radno mjesto nastavnik/ica engleskog jezika
Razgovor s kandidatima za radno mjesto nastavnik/ica engleskog jezika održat će se u prostorima škole u petak, 24. lipnja, s početkom u 9 sati.

08.06.
Natječaj za radno mjesto nastavnik/ica engleskog jezika
Športska gimnazija raspisuje natječaj za radno mjesto nastavnik/ica engleskog jezika  na određeno, nepuno radno vrijeme, 34 sata tjedno.

08.06.
Odluka o poništenju natječaja za nastavnika/icu engleskog jezika
Natječaj za radno mjesto nastavnika/ice engleskog jezika na određeno, nepuno radno vrijeme, objavljen 03. lipnja 2022., poništava se odlukom ravnatelja.

Izvanučionička nast.
25.05.
Poziv potencijalnim davateljima usluga organizacije višednevne učioničke nastave - maturalno putovanje 2022.
Pozivaju se potencijalni davatelji usluga čije su ponude izabrane za predstavljanje roditeljima učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava da prisustvuju roditeljskom sastanku koji će se održati u utorak, 31.05.2022. godine u 19 sati u svrhu predstavljanja svojih ponuda u terminima kako je navedeno u prilogu.

20.05.
Javni poziv za višednevnu izvanučioničku nastavu
Temeljem članka 13. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 67/14., 81/15., 53/21.) i Odluke o datumu objave i sadržaju javnog poziva koju je donijelo Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za izvanučioničku nastavu Športske gimnazije, objavljuje se Javni poziv za višednevnu izvanučioničku nastavu.

11.03.
Obavijest o izboru turističke agencije
U prilogu je rezultat izbora turističke agencije za organizaciju maturalnog putovanja u Športskoj gimnaziji.

Nabava
20.07.
Javni natječaj za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata
Športska gimnazija raspisuje javni natječaj za zakup dijela poslovnog prostora za postavljanje samoposlužnih aparata. U prilogu se nalazi tekst javnog natječaja te dokumentacija za prijavu na isti.

18.06.

20.08.