Važni linkovi

Imate li
problem s prijavom
?

Ulaz u virtualne učionice:

Upute za razne online nastavne aktivnosti

Vremenik pisanih provjera znanja
Autor: Administrator , 21. 9. 2018.

Okvirni vremenik pisanih provjera znanja upisan je u e-Dnevnik. Pozivamo sve učenike da ga prouče.

Molimo, obratite pozornost na činjenicu da je ovaj vremenik samo okvirni. U slučaju opravdanih poteškoća okvirni vremenik se može promijeniti, što će biti evidentirano u e-Dnevniku. Također, u vremenik se najkasnije pet nastavnih dana prije provedbe upisuju i kratke pisane provjere znanja.

Više o pravilima provjera znanja učenici su ponovili prvi dan nastave, a svi su podaci dostupni u aktialnom Pravilniku o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi.