Važni linkovi

problem s prijavom
?

Upisi 2024:

Posjetite nas 10. svibnja na manifestaciji Dojdi 8maš ili 28. svibnja na Danu otvorenih vrata Športske gimnazije.

Način održavanja nastave od 12. do 16. travnja
Autor: Administrator , 9. 4. 2021.

Od 12. do 16. travnja će učenici prvih, drugih i trećih razreda imati online nastavu, a četvrti će razredi imati nastavu u školi.

Nastava će se odvijati prema uobičajenom rasporedu.

Učenici koji imaju online nastavu moraju se u svojim virtualnim učionicama informirati o načinu rada jer nastavu mogu, ovisno o vrsti gradiva, imati u obliku videokonferencija ili pripremljenih zadataka.

Odluka o načinu rada donesena je na temelju dokumenta Zaključak o organizaciji nastave u osnovnim i srednjim školama na području Grada Zagreba Stožera civilne zaštite Grada Zagreba, a na isti će način biti određen načun rada u sljedećim tjednima.