Novosti iz doma
Dan otvorenih vrata Športske gimnazije
Autor: Administrator , 25. 5. 2021.

Dan otvorenih vrata Športske gimnazije održat će se u četvrtak, 27. svibnja, od 10 do 15 sati putem videokonferencijskog alata Zoom.

Za ulaz na Dan otvorenih vrata možete se poslužiti poveznicom za našu sobu ili upisivanjem podataka za priključivanje sastanku u programu Zoom:

Passcode: spogi2021.

Program Dana otvorenih vrata traje od 10 do 15 sati, a sastoji se od prezentacija škole i učeničkog doma (uvjeti i način upisa, način rada, prikaz prostora itd.) te vremena za pitanja i odgovore.

Termini prezentacija škole i doma su:

škola dom
10:00 – 10:30 10:30 – 11:00
12:00 – 12:30 12:30 – 13:00
14:00 – 14:30 14:30 – 15:00

Na kraju svakog je bloka predviđeno vrijeme za pitanja i odgovore, a možete razgovarati s našim učenicima i nastavnicima tijekom cijelog Dana otvorenih vrata. Molimo sudionike koji žele razgovarati tijekom prezentacije škole ili doma da se jave moderatoru putem alata chat.

Pozivamo sve sportaše-osmaše i njihove roditelje da u izravnom kontaktu s učenicima i nastavnicima naše škole potraže posljednje informacije na temelju kojih će izabrati srednju školu prilagođenu sportašima. Informacije o učeničkom domu koristit će budućim učenicima naše škole koji dolaze u Zagreb na školovanje, ali i učenicima drugih škola koje također primamo u naš učenički dom.

Očekujemo vas u četvrtak, 27. svibnja od 10 do 15 sati!