Natječaj za radno mjesto tajnika/ce
Autor: Lejla Talić, 7. 9. 2016.

Športska gimnazija raspisuje natječaj za radno mjesto tajnika/ce na puno, neodređeno vrijeme.

Športska gimnazija raspisuje natječaj za radno mjesto tajnika/ce na puno, neodređeno vrijeme.

Pisane zamolbe poslati poštom na adresu Športske gimnazije, Selska cesta 119, Zagreb ili osobno dostaviti u tajništvo za vrijeme trajanja natječaja radnim danom između 09:00 i 13:00.

Natječaj je otvoren od 7. do 15. rujna 2016. godine, a puni tekst natječaja je u prilogu.

Selekcija će se vršiti u rujnu 2016. godine.

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži krug izbora. Kandidati će o izboru biti obaviješteni preko web - stranice i oglasne ploče škole.

Priloženi dokumenti:
Natjecaj_tajnik-ca_2016.pdf (269.88 KB)