Natječaji za radna mjesta: stručni suradnik - pedagog, nastavnik hrvatskog jezika i domar
Autor: Ante Boras, 25. 9. 2018.

Športska gimnazija raspisuje natječaj za radna mjesta:

- stručni suradnik - pedagog - određeno, puno radno vrijeme
- nastavnik hrvatskog jezika - određeno, nepuno radno vrijeme
- domar - određeno, puno radno vrijeme

Pisane zamolbe poslati poštom ili osobno dostaviti na adresu Športske gimnazije, Selska cesta 119, Zagrebu vrijeme trajanja natječaja radnim danom između 09:00 i 14:00 sati.

Na natječaje se mogu javiti osobe oba spola.

Ako kandidat ostvaruje prednost prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17) dužan je uz navedene dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokumentaciju navedenu na sljedećoj poveznici.

Natječaji su otvoreni od 25. rujna do 03. listopada 2018. godine, a puni tekst natječaja je u prilogu.

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži krug izbora. Kandidati će o izboru biti obaviješteni preko web-stranice i oglasne ploče škole.