Novosti iz škole
Pripreme za održavanje nastave na daljinu
Autor: Maja Cvitković, 13. 3. 2020.

U okviru pripremnih aktivnosti vezanih uz organizaciju nastave na daljinu otvorili smo virtualne učionice za sve razrede.

Virtualne učionice za razrede dostupne su, kao i dosadašnje virtualne učionice za predmete, putem linka CARNET Loomen koji se nalazi u skupini važnih linkova na naslovnici ovog web-sjedišta.

Učenici se u Loomen prijavljuju svojim AAI@EduHr korisničkim imenom za koji smo se jučer uvjerili da ga svi učenici poznaju i znaju svoje pripadajuće lozinke. Za prvi ulaz u svoju učionicu učenici trebaju imati lozinku koju će danas dobiti od stručnih suradnica ili razrednika. Lozinku za upis učenici mogu zaboraviti čim se upišu u učionicu.

U slučaju potrebe za udaljenim učenjem virtualne učionice će biti središnja mjesta okupljanja učenika svakog pojedinog razreda. Virtualne učionice za predmete, koje upotrebljavamo već godinama, ostaju aktivne i dalje.