Novosti iz škole
Natječaj za stipendije za pohađanje škola United World Colleges
Autor: Administrator , 12. 1. 2015.

Natječaj za stipendije za učenike/ce srednjih škola (2. i 3. r.) za pohađanje škola "United World Colleges" (UWC) u Armeniji i Njemačkoj.

U sklopu ovog natječaja dodjeljuju se dvije (do 100%, prema iskazanoj potrebi učenika) dvogodišnje stipendije, za školsko razdoblje 2015.-2017., u ukupnom iznosu cca. 110.000 EUR učenicima/cama četverogodišnjih srednjih škola, koji u tekućoj ak. godini završavaju 2. ili 3. razred.

Program koji se provodi na navedenim školama je International Baccalaureate (IB diploma), koji je priznat u Hrvatskoj i međunarodno, te učenici koji ga završe na UWC školama mogu normalno nastaviti školovanje u Hrvatskoj, i bilo gdje drugdje u svijetu.