Novosti iz škole
Dan psihologije u školi
Autor: Draženka Rajković Vrdoljak, 19. 2. 2016.

U petak, 19. veljače 2016. od 11:35 do 14 sati u prostoru škole održat će se  Dan psihologije u sklopu Tjedna psihologije.

Gosti predavači će zainteresiranim učenicim drugih razreda održati zanimljiva predavanja o osobinama ličnosti osoba koje se bave sportom, dvojnoj karijeri sportaša i identiteta, uključivanju žena u sportove u Hrvatskoj, kako se lakše nositi s neugodnim, i povećati prisutnost ugodnih emocija u sportu, kako se lakše nositi s tremom u osobnom i sportskom životu te mnoge druge.

Nadamo se da će učenici lakše pronaći odgovor kako ostvariti uspjeh u osobnom, sportskom i budućem poslovnom životu.