Novosti iz škole
Raspored za tjedan od 16. do 20. ožujka
Autor: Maja Cvitković, 16. 3. 2020.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja postavilo je stranicu na kojoj je objavilo raspored svih sadržaja za prva dva dana nastave na daljinu i na kojoj će postavljati poveznice na rasporede za sljedeće dane ovoga tjedna.

Podsjećamo da učenici prvih, drugih i trećih razreda prate snimljena predavanja, tj. mogu ih pregledati kad god zažele. Za učenike četvrtih razreda pripremljen je i program na Sportskoj TV.

Za sve razrede naši nastavnici u virtualnim učionicama postavljaju zadatke koje prate materijale ponuđene za cijelu Hrvatsku, vježbe i zadatke kojima pokušavaju zaokružiti nastavno gradivo koje se obrađivalo do prekida nastave u učionicama te druge materijale pogodne za samostalan rad učenika.