Fizika
Novi projekt: Terenska nastava - "novo normalno"
Autor: Branka Puljar-Matić, 22. 2. 2021.

Učenici II. razreda u ovoj školskoj godini, 2020./2021. sudjelovat će u još jednom projektu na platformi eTwinning: Terenska nastava - "novo - normalno"

Obzirom da nije ukinuta Odluka o proglašenju epidemije bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2 u Republici Hrvatskoj od 11.3.2020., održavanje terenske nastave je otežano. Nema spajanja između razreda pa odlazak na višednevnu terensku nastavu je gotovo pa nemoguć. Također odlazak na izvan učioničku nastavu i u istom gradu zbog epidemioloških mjere Lokalnoga i Nacionalnog stožera je otežan. Zato bi u sklopu ovog projekta uputili na izvan učioničku ili terensku nastavu nekoliko učenika iz istog razreda koji bi prikupili materijale i snimili kratki film koji bi onda svi sudionici ovog projekta mogli pogledati i na taj način prošetati znamenitostima, muzejima i važnim lokacijama diljem lijepe naše.

Učenici koji sudjeluju u projektu su: Iva Lemo, Patrik i Leon Dukanović, Stela Španiček, Mara Goluža, Thomas Sven Banović, Lorena Bačevina