Kroz knjižnicu do mature
Autor: Draženka Rajković Vrdoljak, 22. 2. 2013.

U Kupoli Gradske knjižnice organiziran je utorak, 19. veljače 2013.,  prvi od tri planirana kviza natjecateljskog tipa „Kroz knjižnicu do mature“ za korisnike učeničkih domova u Zagrebu.

Kviz je namijenjen učenicima srednjih škola koji se pripremaju za državnu maturu. Pitanja su podijeljena u četiri kategorije: jezik, hrvatska književnost, strana književnost i opća kultura.

Slika preuzeta sa stranice Gradske knjižnice

Do travnja bi uslijedila još tri kviza, od kojih bi posljednje bilo finalno natjecanje u kojem bi se izabrao pobjednički tim među najboljim timovima na prethodno održanim kvizovima.

Vijest o tome možete pogledati i na Facebooku Gradske knjižnice URL: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.607120215968144.146961.174542635892573&type=1.