Rukomet
Autor: Draženka Rajković Vrdoljak, 3. 2. 2015.

U suradnji s Hrvatskim društvom olimpijske filatelije i memorabilije predstavljamo izložbu Rukomet.

Uz prigodne je dopisnice, poštanske pečate i poštanske marke Srđan Čermak prikazao zašto je rukomet jedan od najpopularnijih sportova u Hrvatskoj.

Zanimljiva kombinacija obrane i napada uvijek privlači mlade nade da se okušaju u tom sportu. Uskoro ta ljubav prema dinamičnom sportu preraste u poziv. Stoga nije čudno što je rukomet odlično zastupljen u našoj školi. Od ukupno 41 sporta, rukomet je četvrti sa 31 učenikom (od toga 14 djevojaka). Ponosimo se i naši bivšim učenicima koji su uspješno sudjelovali na velikim natjecanjima od europskih, svjetskih pa do olimpijada.