Košarka
Autor: Draženka Rajković Vrdoljak, 20. 11. 2017.

Počinju kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo u košarci u Kini 2019. te se naša reprezentacija okreće novim izazovima.

Tim povodom je otvorena izložba filatelijie i memorabilije Košarka u prostorijama naše škole.

Osim zanimlivih poštanskih maraka i dopisnica o tom popularnom sportu, uz uspjehe i darovite pojedince prikazani su i izlošci o uspjesima naših školskih ekipa koje su osvajale školska i državna prvenstva Hrvatske.

I muška i ženska školska košarkaška ekipa ima dugu tradiciju nastupa. Od samih početaka školskog natjecanja našim je učenicima stalo da budu dio školske ekipe i osvajaju naslov državnih prvaka na državnom školskim natjecanjima.

Košarkašice su naslov državnih prvakinja osvojile 2015. godine u Poreču.

Izložba se može pogledati do 14. prosinca 2017.