Novosti za cijelu ustanovu
Probno ronjenje na Zimskom plivalištu Mladost
Autor: Administrator , 18. 4. 2013.

Udruga prijatelja škole i Ronilački klub Vrtoglavica organiziraju probno ronjenje za učenike i korisnike doma u nedjelju, 5. svibnja 2013. od 18 do 21 sat na Zimskom plivalištu Mladost.

Molimo zainteresirane da se jave pedagoginji Luciji Čuturi do utorka, 30. travnja 2013. do 12 sati.

Učenicima se pruža mogućnost upoznati potpuno novu vještinu. Instruktori i njihovi asistenti predstavit će opremu i način korištenja, osnove ronjenja s kompletnom ronilačkom opremom, a nakon toga slijedi pojedinačno ronjenje s instruktorom. Teorijski dio trajat će 15-ak, a ronjenje s instruktorom 10-ak minuta. Polaznicima bi se omogućila podvodna fotografija za uspomenu.