Novosti za cijelu ustanovu
Sastanak s uglednim sportskim djelatnicima
Autor: Administrator , 4. 10. 2012.

U srijedu, 3. listopada 2012., održao se uvodni sastanak u Športskoj gimnaziji s uglednim sportskim djelatnicima o mogućoj suradnji i pružanju potpore školskim projektima.

Na sastanku su, osim predstavnika škole, sudjelovali i predstavnici Hvatskog olimpijskog odbora Siniša Krajač i Neven Šavora, Igor Vujinović iz Zagrebačkog športskog saveza, Gordan Kožulj  te predstavnici Centra za istraživanje i razvoj športa ravnatelj Tomislav Paškvalin, zamjenica ravnatelja Eleonora Čarapina i voditelj Bojan Mijatović.

Slika preuzeta sa stranice CIRS-a

Nakon što je ravnatelj Slobodan Matković upoznao sudionike o radu, uspjehu i aktivnostima škole, psihologinja Ana Kotzmuth objasnila je program mentorskog rada s učenicima vrhunskim sportašima. Sudionici su razgovarali o mogućnostima dobivanja potpore za ugradnju takvog modela rada u sustav školstva Republike Hrvatske.