Novosti iz škole
Obavijest osmašima za upis u Športsku gimnaziju
Autor: Administrator , 20. 5. 2014.

Ministar znanosti obrazovanja i sporta donio je 14. svibnja 2014. Odluku o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2014./2015., te se u skladu s njom učenici upisuju u I. razred srednje škole u razredne odjele za sportaše.

Učenici zainteresirani za upis u Športsku gimnaziju moraju iskazati svoj interes kroz NISpuSŠ,  obavezno u terminu od 26. do 29. svibnja (označiti sport kojim se bave).

Učenici koji se u navedenom razdoblju ne prijave neće biti na rang-listama nacionalnih sportskih saveza te samim time gube priliku za prijavu upisa u Športsku gimnaziju, kako u ljetnom tako i u jesenskom upisnom roku.